2 Şubat 2010 Salı

İstanbul'da Üç Silahşör :)
Biraz geç kalmakla birlikte 2009'un son günlerinde gerçekleşen bir etkinlikten bahsetmek istiyorum.

Trend Micro, ilk kez Türkçe olarak geliştirilen yeni Worry-Free Business Security çözümünü 15 Aralık’ta Sofa Hotel’de düzenlenen bir toplantıyla basına tanıttı. Trend Micro EMEA Ürün Pazarlama Müdürü James Walker ve Trend Micro MED Satış Müdürü Ercan Aydın, değişen tehdit ortamı, Trend Micro’nun Türkiye odağı ve yeni Worry-Free Business Security hakkında detaylı bilgi verdi.

Oldukça güzel geçen basın toplantısının ardından Trend ekibi ile çok keyifli bir gün geçirdik. İstanbul'a ilk defa gelen James ve EMEA PR Müdürü Declan Waters, Boğazın güzelliği karşısında çok şaşırdılar; öğle yemeğinde ne yersiniz sorusuna büyük bir heyecan ve istekle "kebab!" demelerine ise biz inanamadık :)

Kendileriyle gerçekten çok hoş vakit geçirdik, en yakın zamanda tekrarlamak isteriz :)Three Musketeers in Istanbul :)

I'm a little late to post this blog but I just wanted to share some information about an event we had in late 2009.

Trend Micro introduced its new Worry-Free Business Security solution to the Turkish media on December 15 at the Sofa Hotel in Istanbul. During the launch organized on December 15 at the Sofa Hotel, James Walker, Trend Micro EMEA Product Marketing Manager and Ercan Aydin, Trend Micro MED Sales Manager, gave detailed information about the changing threat landscape, Trend Micro’s Turkey focus and the new Worry-Free Business Security.

After the event we had great time with Trend Team. James and EMEA PR Manager Declan Waters were in Istanbul for the first time and they were surprized by the beauty of the Bosphorus; not more than our shock with their request for "kebab" for lunch!

We really enjoyed having time with them both and look forward to meeting again soon! Thanks again :)

Hiç yorum yok: