28 Kasım 2010 Pazar

Oğlan Bizim Kız Bizim!Marjinal için "Yılın Düğünü" dün gece Bursa Kervansaray Termal Otel'de gerçekleşti; Burcuk, Ercan'la dünyaevine girdi.

Marjinal ekibi, hava muhalefeti nedeniyle iptal olan feribot ve deniz otobüsü seferlerine rağmen yılmadı ve Körfez'i dolaşarak günün farklı saatlerinde Bursa'ya ulaştı. Ekipte ne yazık ki bir firemiz vardı; Nevra, Dila'nın hastalanması sebebiyle katılamadı. Az kalsın Umut da gelemeyecekti ancak Burcu'nun gazabından korktuğu için 39 derece ateşe rağmen son ana kadar ilaç dopingi yaparak yola çıkabildi. Nitekim dokuz canlı olduğunu gecenin ilerleyen saatlerinde dans pistinde ispatlayan Umut, ekibi sabah 4'e kadar Bursa alemlerinde de dolaştırdı.

Planlandığı üzere otelin hamam-kese-masaj hizmetlerinden yararlanan, tescilli İskender kebapçısında kebabını yiyen ve kestane şekeri alışverişini yapan ekip Pazar akşam saatlerinde yurda döndü.

Burcu ve Ercan'a bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

2 yorum:

Nevra dedi ki...

heyyy! 5 i 1 yerdeyi takmışşşş :)

FYZ dedi ki...

Burcukum, sana ve Ercan'a ömür boyu mutluluklar diliyorum. Yüzündeki gülümseme hiç eksilmesin, elindeki güller gibi yüzün hiç solmasın canımcım...
Bursa ekibine almadilar beni?! :P (şakaaaa)