30 Haziran 2009 Salı

Darısı "marjinalkids" Başına
Asya, Ecem ve İrem'i ayrı tutuyorum elbet:) Lafım özellikle birine:) Ve belki de birinin eşine:) Onlar kendilerini hemen bulacaklardır:) Çünkü Nevra da Dila'nın ayağını Gaspar'a öptürmüştü:)

8 yorum:

seferis dedi ki...

Taylan da Gaspar'ın havlamalarına kahkalarla cevap vermişti bir pazar günü marjinal toplantı salonunda hatırlatırım:)))

serpil dedi ki...

Sefer anlamadım, sen şimdik üstüne mi alındın ne!

asuman dedi ki...

damatcim, sözüm sana değil, belki eşine:)

Yaso dedi ki...

Bahsi geçen damat bloga üye olmadığı için ben onun adına cevap yazayım:)

Tüm yanlış anlamaları engellemek adına, bu damadın endişe ettiği şey Zilli'nin ani yapabileceği hareketlerdi, nitekim Zilli de Beren'e pati atmadı değil ama meğersem tırnakları devamlı kesiliyormuş, bunu bilmiyorduk tabii. Gaspar'la ilgili bir durum hiç yok, piknikte Beren'e zorla Gaspar'ı elletme çabalarını bile gördüm vallahi.
Gaspar Beren'in ayaklarını yaladığında daha 2 aylık bile değildi. Şu yeni nesil Marjinal bebeklerinin hangisi bu kadar erken tanıştı acaba sorarım buradan:)

asuman dedi ki...

tamam ama henüz biriniz bana çocuğunuzu vermediniz ki şöyle gaspar ve zilli ile yuvarlansın:)

seferis dedi ki...

yok canım neden üstüme alınayım:))))))

Nazlito dedi ki...

Sevgili Asuman Hn aşk olsun size:) Gaspardan hiç sakındım mı oğlumu:)Hem de hiç. En son ofise geldiğimizde sizin kucağınızdaydı ve elinin kenarını bile yaladı. Ben ki öylece kaldım evet içim gitti çünkü el sürekli ağızda ama olacak bunlar dedim:) Umarım büyüdüğünde böyle arkadaşlık kurar Zilli ve Gaspar'la. Bu Taylan'ın ruhu için çok önemli:)

asuman dedi ki...

için gitti demekkkk:)