8 Şubat 2017 Çarşamba

Hayvanseverlerden ''Ben Dostum'' uygulaması!Kâr amacı gütmeyen, mobil uygulama temelli bir sosyal sorumluluk projesi olan Ben Dostum, sahipsiz hayvanlar için sürdürülebilir bir fon yaratmak üzere yola çıktı.
Projenin hedefi, sahipsiz hayvanları besleyen, hayvanlara tedavileri ve yuva bulmaları için emek harcayan kişi ve organizasyonlara destek olmak.
Android ve IOS uygulamasını https://www.bendostum.com/ adresinden indirebilirsiniz!
Uygulama içerisinde gerçekleştirilebilecek bir çok işlem var.
Tedavi yardımı: Uygulama içine tedavi ilanlarına yardım etmek isteyen kişiler istedikleri miktarda yardım edebilecekler (bunu sanal pos ile ve 3D güvenlik ile yapacaklar).
Tedavi tutarı, uygulama içinde otomatik olarak güncellenecek ve yeterli miktar toplanınca otomatik ilan kapatılacak.
Hemen ardından tüm yardım yapan kişilere ilanın kapandığı ve ilgili paranın toplandığına dair anlık bildirim gidecek.
Bu para ne ilanı açan kişinin hesabında ne de veteriner hesabında toplanacak.
Para Ben Dostum hesabında blokeli olarak toplanacak.
Proje yetkilileri veterinerin hesap bilgilerini alarak fatura karşılığında ilgili tutarı banka yoluyla gönderecek.
Tüm bu hareketler şeffaf bir şekilde denetleniyor ve yayınlanıyor olacak.
Mama yardımı: Satın alınan mamalar entegrasyonu yapılan mama şirketlerine otomatik sipariş geçecek ve fatura karşılığı ödemeler yapılarak, ilan sahibinin adresine kargoyla mama gönderilecek
Askıya mama: Sponsorların ve isteyen uygulama kullanıcılarının bir kap ve daha üzeri şeklinde yapacakları yer ve adres belirtmeden yapılan satın alımlar olacak.
Burada uygulamada mama yardımı isteyen kişiler sahibi belli olmayan askıdaki mamaları kendi kumbaraları için alabilecekler.
Kumbaraya mama: Uygulama kullanıcılarının takip ettikleri gönüllülerin kumbaralarına istedikleri miktar ve zamanlarda mama yardımı yapmalarını ve bu yönde satın alımları sağlanacak. Mama yardımı için yapılan ödemelerden mama kumbaralarında birikerek yeterli paket büyüklüğüne ulaştığında kumbara sahibinin adresine gönderilecek.

Hiç yorum yok: